Moneta detail pojmu title

Agregátor obsahu

Co je připojištění

Připojištěním rozumíme rozšíření základního pojištění o další rizika nebo místní platnost pojištění. 
 
Jedná se o pojištění, které lze sjednat jednou pojistnou smlouvou s?jiným, většinou hlavním, typem pojištění, se kterým však netvoří jeden celek.  
Jako příklad si můžeme uvést cestovní pojištění, kde si většinou klient v?základním balíčku kupuje pojištění léčebných výloh a asistenčních služeb, pojištění pro případ vzniku trvalých následků úrazu a další. Jako připojištění si lze u některých pojišťoven dokoupit například pojištění storna zájezdu, pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou třetí osobě nebo pojištění zrušení cesty. Záleží na klientovi, která připojištění nejvíce odpovídají jeho představám zvolí a která zvolí.  
U MONETA Money Bank je cestovní pojištění tvořeno rozsáhlým balíčkem pojistných rizik včetně například pojištění zrušení cesty, pojištění odpovědnosti za škodu nebo pojištění zpoždění zavazadel v?průběhu letecké přepravy a další. Klient tak získá vše za jednu cenu a již nemusí za žádné připojištění doplácet. Co se týká územní platnosti pojištění, zde si klient může zvolit variantu „Evropa“ nebo „Svět“. 
 
 

Související položky

Reklamní dlaždice - slovníček

Půjčka od 6,9%, garantováno!

Další podrobnosti o půjčce, včetně kalkulačky a vzorových dokumentů najdete na stránce půjčky.

Přejít na Půjčku na cokoliv

Související položky

Kontaktujte nás na detailu otázky a odpovědi

Kontaktujte nás