Informace k hypotékám nadpis page menu

Informace k hypotékám

Info servis hypotéky - banner

Informační servis
pro stávající klienty

InfoServis pro hypotéky - končí mi fixace

 1. Končí mi fixace

  S blížícím se koncem úrokového období (fixace) odesílá MMB svým klientům písemný návrh změny úrokové sazby spolu s novou výší měsíční splátky pro další úrokové období. Délka fixace zůstává zachována dle stávající, pokud klient nepožádá o změnu. S novou výší úrokové sazby nabídneme našim klientům i nadále možnost vkládat bezplatně mimořádné splátky v průběhu úrokového období až do výše 50 % ročně z vyčerpaného úvěru.

  Kontaktujte nás na bezplatné hypoteční lince: 800 212 220 (Po–Pá 8:00–17:00)

 2. Chybí mi další finance

  Půjčili jste si na rekonstrukci domu / bytu a peníze Vám nevystačily na vybavení? Řešení je snadné. Ke své stávající účelové hypotéce si můžete uzavřít Americkou hypotéku, které Vám zajistí možnost čerpat další finanční prostředky, na cokoliv potřebujete. Umožní Vám získat vyšší částku za nižší úrokovou sazbu, než jaká by Vám byla nabídnuta u klasického spotřebitelského úvěru. Půjčíme Vám od 300 000 Kč až do 70 % odhadní ceny nemovitosti na dobu od 5 do 20 let.

 3. Chci provést změnu na své úvěrové smlouvě

  V průběhu trvání hypotečního úvěru může dojít k situacím, které vyžadují úpravu podmínek Vaší úvěrové smlouvy.

   

  Výše uvedené požadavky týkající se Vaší hypotéky, či doplňující informace k produktové nabídce hypoték, Vám rádi vyřídíme a zodpovíme na telefonním čísle na bezplatné lince 800 212 220, Po–Pá 8–17 h.
  Psát nám můžete prostřednictvím Vaší Internet Banky nebo e-mailem na centrum.hypotek@moneta.cz, případně poštou na adresu MONETA Money Bank, a. s., Centrum hypoték, P. O. BOX 61, 700 30 Ostrava.

Servis pro hypotéky - dokumenty

Footer Berounka